al. Niepodległości

ul. Wołyńska

kontakt@studio-paznokci.com

ZAREZERWUJ TERAZ

al. Niepodległości

+48 518 193 113

+48 798 599 940

+48 518 193 113

kontakt@studio-paznokci.com

Zabiegi w Naszym Studio Paznokci

Strefa manicure

Manicure podstawowy 

Zabieg, który zadba o naturalny wygląd Twoich paznokci. Efektem będzie idealny ich kształt, dokładnie wypielęgnowane skórki oraz piękny połysk. Na koniec zabiegu czeka Cię pielęgnacja skóry dłoni naszą kultową ciepłą świecą Ma Bougie.

 

Manicure hybrydowy

Ponad 400 kolorów lakierów do wyboru, idealny kształt paznokci i wypielęgnowane skórki - oto efekt naszego bestsellerowego zabiegu. Na końcu pełna naturalnych aromatów pielęnacja ciepła świecą Ma Bougie. Trwałość do 3 tygodni.

Manicure żelowe

Chcesz zmienić kształt, przedlużyć, wzmocnić swoje paznokcie? To idealny wybór! A do tego ponad 400 kolorów lakierów i wyjątkowa pielęgnacja na koniec zabiegu. 

Manicure Męski:

Maniure dla Panów nie tylko na specjlane okazje. Podczas zabiegu zadbamy kompleksowo o paznokcie i dłonie. Efekem będą eleganckie i wypielęgnowane dłonie.

Strefa pedicure

Pedicure

Kompleksowy zabieg,który obejmuje kąpiel, opracowanie podeszwy stóp, pielęgnację paznokci i skórek oraz malowanie.
Zakończony masażem nawilżajacym kremem.

Półpedicure

Obejmuje kąpiel, pielęgnację paznokci i skórek oraz malowanie. Różni się od zabiegu pedicure brakiem etapu opracowania podeszwy stopy.  Zabieg kończy masaż stóp nawilżającym kremem.

Strefa brwi i rzęs

BRWI 

henna lub farbka brwi:

Zabieg obejmuje dobranie kształtu Twoim brwiom, dokładną regulację,  woskowanie oraz farbowanie metodą dobraną do Twoich potrzeb. Efekt utrzymuje się do 2 tygodni na skórze i do 1,5 miesiąca na włoskach.

laminacja brwi:

Zabieg pozwala na ułożenie włosków w odpowiednim kierunku oraz pozycji, a także nadaje odpowiedni kształt i odcień naszym brwiom.

RZĘSY

laminacja rzęs:

Dzięki zabiegowi rzęsy wizualnie wydłużają się, stają się jedwabiste, zyskują estetyczny skręt i zdrowy połysk, przez co Twoje spojrzenie będzie jeszcze bardziej przyciągało uwagę.

SPA dla dłoni i stóp

Spa dla dłoni i stóp

SPA

Kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, które wprowadzą Cie w stan błogiego relaksu. Idealnie skomponowane dla uzyskania efektu nawilżonej, wypielęgnowanej skóry. Dodatkowo masaż z elementami refleksologii i aromaterapii.

Zabieg idalny żeby dopełnić swój zabieg podstwowy lub zrobić prezent komuś bliskiemu. 

DOŁĄCZ DO NAS 

kontakt@studio-paznokci.com

Copywriter Studiopaznokci 2023

envelopephone-handsetmap-markermenu
0
    0
    Twój wózek
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram