al. Niepodległości

ul. Wołyńska

kontakt@studio-paznokci.com

ZAREZERWUJ TERAZ

al. Niepodległości

+48 518 193 113

+48 798 599 940

+48 518 193 113

kontakt@studio-paznokci.com

Dołącz do Naszego Zespołu w Studio Paznokci!

Dlaczego Warto Pracować z Nami?

1. Pasja i Kreatywność:

W Studio Paznokci cenimy pasję do pielęgnacji paznokci i tworzenia pięknych stylizacji. Jeśli uwielbiasz wyrażać swoją kreatywność poprzez sztukę paznokci, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

2. Profesjonalizm i Rozwój:

U nas zawsze stawiamy na profesjonalizm. Dla nas ważne są nie tylko piękne paznokcie, ale również zdrowie klientek. Oferujemy ciągły rozwój i szkolenia, abyś zawsze był(a) na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami.

3. Przyjazna Atmosfera:

Studio Paznokci to nie tylko miejsce pracy, to również przestrzeń do tworzenia przyjaznych relacji. Zależy nam na budowaniu zgranego zespołu, w którym każdy czuje się doceniony i wspierany.

4. Elastyczność Grafiku:

Rozumiemy, że życie jest różnorodne, dlatego staramy się dostosować grafik pracy do Twoich potrzeb. Oferujemy elastyczność, abyś mógł(a) łatwiej łączyć pracę z życiem prywatnym.

Jak do Nas dołączyć?

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w Studio Paznokci i spełniasz wymagania danej oferty, prześlij swoje CV i portfolio na adres: kontakt@studio-paznokci.com z tematem "Praca - [Nazwa Stanowiska]". Czekamy na Ciebie!

Razem stworzymy magiczne miejsce, gdzie piękno spotyka się z profesjonalizmem. Dołącz do naszego zespołu w Studio Paznokci już dziś! 
APLIKUJ TERAZ 

DOŁĄCZ DO NAS 

kontakt@studio-paznokci.com

Copywriter Studiopaznokci 2023

envelopephone-handsetmap-markermenu
0
    0
    Twój wózek
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram