al. Niepodległości

ul. Wołyńska

kontakt@studio-paznokci.com

ZAREZERWUJ TERAZ

al. Niepodległości

+48 518 193 113

+48 798 599 940

+48 518 193 113

kontakt@studio-paznokci.com

Zabiegi w Naszym Studio Paznokci

Regulamin

Zapisanie się na wizytę jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

1. Wizytę możesz umówić telefonicznie, osobiście, przez aplikację Booksy, wiadomość prywatną na Instagramie lub Facebooku.
2. Dzień wcześniej nasza recepcjonistka skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia wizyty. Rozumiemy jeśli nie możesz odebrać telefonu, wystarczy, że do godz. 19:00 dnia wcześniejszego potwierdzisz nam wizytę smsem. Niepotwierdzenie wizyty skutkuje jej anulowaniem.
3. Po spóźnieniu dłuższym niż 10 minut stylistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu lub zaproponować jego zmianę na taki, który zmieści się w dostępnym czasie. Podczas drugiej części zabiegu manicure nie używaj telefonu.
4. Jeśli planujesz zdobienie powiadom nas o tym wcześniej w celu rezerwacji dodatkowego czasu.
5. Jeśli przed wizytą Twój paznokieć ulegnie uszkodzeniu i będzie wymagał naprawy (przedłużenia) poinformuj nas o tym wcześniej w celu rezerwacji dodatkowego czasu.
6. Jeśli masz wątpliwości jaką usługę zarezerwować - skontaktuj się z nami. Rezerwacja innej wizyty niż oczekujesz może skutkować odmówieniem zabiegu ze względu na niewystarczającą ilość czasu.
7. Od osób poniżej 18 roku życia wymagamy zgody rodzica.
8. Wykonujemy uzupełnienie tylko na stylizacjach wykonanych w naszych salonach. W przypadku stylizacji z innego salonu najpierw zostaje ona usunięta i wykonana od początku.
9. Pracujemy tylko na produktach dostępnych w salonie.
10. Stylistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu ze względu na występowanie przeciwskazań.
11. Reklamacje uwzględniane są do 7 dni od wykonania usługi. Gwarancja nie obejmuje mechanicznego uszkodzenia paznokci.
12. Podając dane osobowe i korzystając z usług naszego salonu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na czynności tj. potwierdzanie wizyt, wysyłanie informacji o akcjach promocyjnych.

DOŁĄCZ DO NAS 

kontakt@studio-paznokci.com

Copywriter Studiopaznokci 2023

envelopephone-handsetmap-markermenu
0
    0
    Twój wózek
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram