al. Niepodległości

ul. Wołyńska

kontakt@studio-paznokci.com

ZAREZERWUJ TERAZ

al. Niepodległości

+48 518 193 113

+48 798 599 940

+48 518 193 113

kontakt@studio-paznokci.com

Poznaj nasze studio 

W naszym Studiu Paznokci kładziemy ogromny nacisk na zapewnienie Ci najwyższego komfortu.

Studio Paznokci to stabilna marka, która jest na rynku juz od ponad 5 lat i każdego roku staramy się zmieniać na lepsze!
Dzięki setkom zadowolonym Klientów staliśmy się liderem wśród salonów stylizacji paznocki w Rzeszowie. Na portalu booksy mamy ponad 1700 pozytywnych recenzji, za które dziękujemy Naszym wiernym Klientkom.

Zapraszam Cie do Studia Paznokci, do miejsca , gdzie kompleksowo zadbamy o Twoje paznokcie ale nie tylko! Od listopada 2023 roku w obu Naszych lokalizacjach stworzyliśmy specjalą strefę, w której nasi eksperci zadbaja dodatkowo o Twoje brwi i rzęsy.
Zatrudniamy ponad 10 specjalistów! Wykonujemy setki zabiegów miesięcznie, dzięki temu nasze doświadczenie z miesiąca na miesiąc jest coraz większe a Ty możesz mieć pewność, że jesteś w rękach specjalistów w swojej dziedzinie.
W naszym zespole mamy stylistki paznokci oraz stylistki rzęs i brwi, a co najważniejsze stale podnosimy kompetencje naszego personelu.

Nasza galeria to nie tylko przestrzeń, w której powstają arcydzieła sztuki na Twoich paznokciach, lecz także miejsce, w którym każdy detal emanuje estetyką i gustem.

DOŁĄCZ DO NAS 

kontakt@studio-paznokci.com

Copywriter Studiopaznokci 2023

envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
0
    0
    Twój wózek
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram