al. Niepodległości

ul. Wołyńska

kontakt@studio-paznokci.com

ZAREZERWUJ TERAZ

al. Niepodległości

+48 518 193 113

+48 798 599 940

+48 518 193 113

kontakt@studio-paznokci.com

Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu

Regulamin zakupu i korzystania z kart podarunkowych STUDIO PAZNOKCI

I. Regulamin korzystania z Kart Podarunkowych

 1. Karty Podarunkowe są wydawane na okaziciela, zawierają określony numer seryjny i upoważniają do skorzystania z usług w salonie Studio Paznokci zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanej Kart Można nimi płacić za wszystkie usługi wg oferty dostępnej na stronie internetowej.
 2. Karty są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione. Po upływie terminu ważności Karty, jej niewykorzystana, w całości lub w części, wartość lub usługa zostaną utracone.
 3. Kartę można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług bądź wartości.
 4. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt pod nr +48 518 193 113 - studio przy al. Niepodległości 1/9, lub pod nr +48 798 599 940 - studio przy ul. Wołyńskiej 8/3, mailowo: e-mail kontakt@studio-paznokci.com 
 5. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie recepcji, że formą płatności za umawiany zabieg będzie Karta Podarunkowa, prosimy o podanie numeru Karty
 6. Przy rezerwacjach online przez portal booksy prosimy o informację że formą płatności za umawiany zabieg będzie Karta Podarunkowa, prosimy o podanie numeru Karty
 7. Kartę należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 8. Karty nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Kart, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 9. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Karty jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Kart
 10. Płatności Kartą Podarunkową nie można łączyć z promocjami.
 11.    Karty Podarunkowe na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Studia Paznokci w tej samej kwocie lub droższe po uprzedniej dopłacie.
 12. Karty Podarunkowe wartościowe uprawniają do skorzystania z dowolnie wybranych usług.
 13. Karty Podarunkowe nie obejmują zakupu kosmetyków.
 14. W przypadku utraty lub zniszczenia Karty Podarunkowej, Studio Paznokci nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

II.   Regulamin zakupu Kart Podarunkowych

 1. Karty Podarunkowe są wydawane w formie elektronicznej lub w wersji papierowej (do samodzielnego odbioru w dowolnej placówce Studia Paznokci - al. Niepodległości 1/9 lub ul. Wołyńska 8/3 Rzeszów).
 2. Karty Podarunkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.
 3. W przypadku Kart zamówionych przez internet Klient może wybrać formę płatności za pomocą systemu PayU. Przyjęcie zamówienia oraz dane do przelewu Sprzedający potwierdza mailowo, na adres podany przez Kupującego w zamówieniu.
 4. Przy płatności za pomocą systemu PayU lub przelewem realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku Sprzedającego.

III.   Informacje o Sprzedawcy

JK Studio Sp. z o.o.
ul. Warneńczyka 34/4 35-612 Rzeszów
NIP: 8133846013
REGON: 387320957
Konto: mBank 82 1140 2004 0000 3602 8058 6516
kontakt@studio-paznokci.com

IV.  Inne postanowienia

 1. Integralną częścią Kart Podarunkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji salonu Studio paznokci. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Data: 16.05.2024r.

DOŁĄCZ DO NAS 

kontakt@studio-paznokci.com

Copywriter Studiopaznokci 2023

envelopephone-handsetmap-markermenu
0
  0
  Twój wózek
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram