W naszym Studiu Paznokci dużą wagę przywiązujemy do  Twojego komfortu.

Począwszy od usług na najwyższym poziomie, profesjonalnej obsługi, kończąc na wystroju naszego miejsca.

Zapoznaj się z zespołem już teraz, podglądnij wnętrza naszego studia i…do zobaczenia już na miejscu w Studiu Paznokci.

Nasz zespół tworzą

Wykwalifikowane stylistki paznokci

Katarzyna

Stylistka Paznokci


Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Rzeszowskim łącząca pociąg do nauki z pasją do piękna. Przykład osoby dążącej do celu, która przygodę w mani rozpoczęła z ciekawości, z czasem przerodziło się to w hobby, a teraz rozwija się prężnie w naszym studiu. Brak pomysłu na stylizację? Umiłowanie w minimalizmie i nowoczesności? Konieczność perfekcji w każdym calu? Zarezerwuj wizytę u mnie, a otrzymasz to wszystko.

Martyna

Stylistka Paznokci


Stażystka z zamiłowaniem do paznokci. Ciągle rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu stylizacji paznokci.

Klaudia

Stylistka Paznokci


Kosmetolog z pasji i wykształcenia.

Beata

Stylistka Paznokci


Miłośniczka paznokci . Uwielbia wykonywać czerwone stylizacje oraz proste i szybkie zdobienia. W wolnym czasie poszerza swoją wiedzę o tajniki makijażowe oraz uwielbia jazdę na rowerze

Monika

Recepcjonistka


Przywita Cię z uśmiechem, zrobi pyszną kawę lub herbatę i zadba o Twój komfort podczas wizyty. Odpowie na pytania dotyczące ofert i aktualnych promocji. Jest odpowiedzialna za rezerwację Twojej wizyty. Dzięki niej będziesz na bieżąco z życiem naszego salonu w mediach społecznościowych

parallax background

Nasze wnętrza


Chcemy, żebyś cieszyła się chwilą spokoju i wytchnienia, rozkoszowała się czasem tylko dla siebie, a to  wszystko w atmosferze przytulnego wnętrza naszego Studia Paznokci.

Rezerwacja