POZNAJ NAS BLIŻEJ… KAMILA – ZAŁOŻYCIELKA STUDIA PAZNOKCI
15 listopada 2019
CZY SPANIE W SKARPETKACH JEST ZDROWE?
11 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

PAZNOKCIE NA ANDRZEJKI – CO KRÓLUJE W 2019?

Andrzejki rozpoczynają sezon na zdobione i błyszczące paznokcie. Jeśli wybierasz się na zabawę – postaw na największe andrzejkowe trendy 2019!

Co nosimy na paznokciach?

 

Brokatowe szaleństwo

Dobrym pomysłem aby zabłysnąć w listopadową noc będzie – brokat (szczególnie w kolorze różowego i żółtego złota!). Jeśli total look będzie dla Ciebie zbyt przytłaczający, postaw na jeden/dwa brokatowe paznokcie. Dla najbardziej zapobiegawczych Pań polecamy muśnięcie paznokci topem z brokatem.

 

 

Pociągnięcie pędzla Picasso 

Lubisz sztukę? Paznokcie na Andrzejki 2019 powinny odzwierciedlać Twoją artystyczną duszę! Proponujemy delikatny róż połączony z brokatową mgiełką i pociągnięciem pędzlem! Jasne paznokcie dodadzą lekkości kreacjom w ciemniejszych barwach.

 

Bordo wciąż na topie! 

Andrzejki nie mogą obejść się bez bordo − które jest modne od kilku jesiennych sezonów. Bordowe paznokcie wchodzą w kanony klasyki tak, jak krwista czerwień. Bordo jest kolorem bardziej stonowanym, poważniejszym i eleganckim. Nie ważne czy postawisz na błysk czy mat! To będzie imprezowy hit!

 

 

Niebanalny frencz

Klasyczny frencz to zaznaczenie na płytce paznokcia białych końcówek, przy pozostawieniu gładkiej, mlecznej lub różowej płytki. French manicure nie musi być nudny! Zamiast białego koloru, na końcówkę paznokcia nałóż czarny kolor lub metaliczną pastę!

 

Który z przedstawionych andrzejkowych trendów najbardziej Ci się podoba? Koniecznie daj znać! 🙂

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego instagrama: https://www.instagram.com/studio_paznokci_rzeszow/

Rezerwacja