PROBLEMY ZE STOPAMI – CZĘŚĆ I
15 listopada 2019
PAZNOKCIE NA ANDRZEJKI – CO KRÓLUJE W 2019?
20 listopada 2019
Pokaż wszystkie

POZNAJ NAS BLIŻEJ… KAMILA – ZAŁOŻYCIELKA STUDIA PAZNOKCI

Z tej strony Kamila – założycielka Studia Paznokci. Usiądź wygodnie i zaparz swoją ulubioną kawę. Opowiem Ci jak stworzyłam Studio Paznokci.

Skąd wziął się pomysł na otwarcie Studia Paznokci?

Kiedy 2 lata temu przeprowadziłam się do Rzeszowa, poszukiwałam nowych miejsc do których mogę się udać żeby o siebie zadbać. Chyba każda kobieta mnie zrozumie. Nowe miasto i brak sprawdzonej kosmetyczki, fryzjera.

Nie ukrywam, że przez pierwszy rok  z usług kosmetyczki i fryzjera korzystałam z moich sprawdzonych miejsc w Krakowie, w którym mieszkałam 10 lat. Jednak wypad na paznokcie co 2-3 tygodnie to lekka przesada 😀

Postanowiłam znaleźć miejsce dla siebie tutaj – w Rzeszowie. Nie ukrywam, że odwiedziłam sporo miejsc i za każdym razem mimo zapewnień Pań, które wykonywały mi paznokcie dostawałam uczulenia. Standardy przestrzegania czystości również pozostawiały wiele do życzenia.

Brakowało mi miejsca, w którym będę czuła się komfortowo, gdzie pracownicy powitają mnie z uśmiechem i w wygodnym fotelu napije się pysznej kawy. Co najważniejsze,  przede wszystkim brakowało mi miejsca z którego wyjdę ze zdrowymi i pięknymi paznokciami.

I tutaj narodził się pomysł żeby takie miejsce stworzyć! Udało się.

Studio jest miejscem, gdzie wykorzystujemy nieuczulające, nietoksyczne lakiery. Do pielęgnacji używamy tylko naturalnych kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach. Dbamy o najwyższe standardy czystości, sterylizujemy narzędzia na miejscu, używamy tylko jednorazowych akcesoriów. Wszystko po to żeby czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Stąd nasze hasło „Dbamy o Ciebie naturalnie!”.

Jestem z tego bardzo dumna. I właśnie to stało się pierwszym filarem mojej firmy.

Robię to, co naprawdę sprawia mi satysfakcję, Większość swojego życia zawodowego spędziłam na koordynowaniu, zarządzaniu obiektami fitness. I to właśnie kontakt z drugim człowiekiem, motywowanie i sprawianie żeby ludzie uczyli się nowych rzeczy, wzrastali jest moim priorytetem.

Lubię otaczać się ciekawymi, twórczymi i pracowitymi ludźmi. Nie lubię marazmu i lenistwa! Tego się wystrzegam  w sobie i w swoich współpracownikach. Dlatego stawiam na ciągły rozwój!  To drugi filar na którym stawiam wizję swojego biznesu.

Trzeci filar bez którego nie wyobrażam sobie tworzenia firmy to Wy! Czyli Goście Naszego Studia. To wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Na waszych reakcjach i opiniach budujemy, zmieniamy i planujemy przyszłość.

Staram się wspólnie z moim zespołem zadbać o Was tak żebyście czuli się zrelaksowani, wypoczęci i zadowoleni.

Wiemy, ze popełniamy błędy ale na tych błędach staramy się uczyć i wyciągać wnioski.

 

Zapraszam Cię do Studia Paznokci!

Kamila

Rezerwacja