JESIENNY PEDICURE – KORZENNA ROZKOSZ
7 listopada 2019
PROBLEMY ZE STOPAMI – CZĘŚĆ I
15 listopada 2019
Pokaż wszystkie

CAŁA PRAWDA O IBX – STUDIO PAZNOKCI TŁUMACZY

Łamliwe, kruche, pozbawione blasku paznokcie – to problemy wielu kobiet. Z pewnością każda z nas słyszała o drogich odżywkach, które w błyskawiczny sposób ratują nasze paznokcie.
Chcemy opowiedzieć wam o zabiegu, który uratował nie jedną płytkę – mowa o IBX.
Czym jest, jakie właściwości zawierają kosmetyki, kiedy stosować oraz jak jest wykonywany w naszym Studiu?

Wszystkiego dowiesz się w tym artykule, zapraszamy do czytania!

Czym jest zabieg IBX?
IBX jest utwardzaczem, który działa WEWNĄTRZ płytki, a nie na jej powierzchni. (jest wolny od szkodliwych substancji: formaldehydu, toluenu i DBP. W jego skład wchodzą: monomery, olej awokado, olej jojoba.)

Kiedy należy stosować zabieg IBX?
Dedykowany jest dla osób, które wykonują stylizacje paznokci – jako baza ochronna. Dla osób, które mają zniszczone i osłabione paznokcie – jako zabieg odbudowujący (również dla dzieci powyżej 6 roku życia, które obgryzają paznokcie)

Jak przebiega zabieg IBX?
IBX System jest dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX oraz drugi – IBX Repair. Pierwszy z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci.
Druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: hybrydowe, czy żelowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBS Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Co jeszcze warto wiedzieć?
– nie ma przeciwskazań dla kobiet w ciąży (chyba, że jest zabronione przez lekarza prowadzącego)
– można wykonywać dzieciom
– bezzapachowy
– naturalny skład
– i co ważne! zabieg IBX wykonujemy w naszym Studiu!

Jeśli artykuł jest pomocny, masz jakieś pytania, chcesz wiedzieć więcej – daj nam znać!
Studio Paznokci

Rezerwacja